Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry


Join the forum, it's quick and easy

Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Dramione Empty Dramione Fri Oct 21, 2011 2:31 am

MolimBezJebanjaKrize


Everything is about to change
Everything is about to change
Ovo je fanfiction koji gleda iz prespektive da je u četvrtom delu samo Sedrik uhvatio tročarbonjački trofej, i da Voldemor po treći put nije uspeo da se povrati. Sedrik se vratio bez pamćenja, sa sećanjima samo do njegovog dodirivanja trofeja, kao hogvorški heroj. Sada su na petoj godini, i umesto Roulingove, priču priča, Hermiona.



Last edited by MolimBezJebanjaKrize on Tue Oct 25, 2011 10:31 am; edited 1 time in total

2Dramione Empty Re: Dramione Fri Oct 21, 2011 2:40 am

MolimBezJebanjaKrize


Everything is about to change
Everything is about to change
I glava

Sedrik se vukao po hodnicima šepureći se. Prišao mi je.
-Zdraaaaaavo..
-Skloni se.-ledeno sam mu odvratila.
-Ej, ej. Znaš li ko sam ja...?
-Da, idiot..
-Ne, već osoba kojoj se jaaako svidjaš I osoba koja je pobedila na tročarobnjačkom turniru.
-Zaboravio si da si jedna prokleta kukavica, koja se nije ni zahvalila Hariju što ju je pustio da pobedi.-rekoh mu i okrenuh mu ledja krenuvši na odbranu od mračnih veština. Gospodjica Stentins će me ubiti. Pogledala sam na sat. Videvši da već kasnim potrčah. Skrenuh za ugao i...
TRAS!
Sudarila sam se sa nekime. Prvo sam posegnula za svojim knjigama, pa sam podigla glavu da vidim sa kime sam se sudarila. Videh samo deo ogrtača kako je skrenuo za ugao. Pogledah ponovo ka svojim knjigama. Okej, sve je tu...ali jedna knjiga nije moja. Ja više ne idem na predskazivanja i definitivno mi ne treba knjiga ,,Tumačenje budućnosti''. Jednoj strani je ćošak bio presavijem. Otvorila sam tu stranu.
Ljubavna predskazanja? Mora da sam se sudarila sa nekom devojkom. Onda shvatih da i dalje sedim na podu pred učionicom odbrane od mračnih veština. Videvši senku gospodjice Stentins i brzo se sakrih iza ugla gde je ta osoba sa ogrtačem krenula. Ušla je u učionicu i nije me primetila.
Pa, sada je prekasno da odem na čas. Moraću nešto drugo da uradim.
Bio je sunčan dan. Vrlo neuobičajeno za oktobar. Videla sam skrivalicu kako je proletela pored prozora. Sigurno je neki trening kvidiča. Krenuh ka terenu. I kada sam stigla tamo, i dalje nisam mogla da vidim koji timovi igraju, jer još nisu izašli. Bolje da sednem, jer neće ovih sat vremena brzo proći. Kapiteni timova su izašli. Videla sam Sedrika kako se rukuje sa...sa...FLINTOM?! O ne, ooo ne. Došla sam na probni trening Sliterina i Haflpafa. Sedrik pogleda ka tribinama a ja se sagnuh iza jednog sedmaka. Bar me nije video...
-Kriješ se Grejndžerova,a?-reče zlokobni glas iza mene. Ja prigušeno vrisnuh, a Sedrik me vide. Sranje.
-Nosi se Melfoj.-rekoh mu.
-Hej Sedrik! Grejndžerova je došla da te vidi...-reče Melfoj, a ja mu lupih šamar. Čuo se preko celog terena a Haflpovci prasnuše u smeh. Melfoj me pogleda nekako čudno. Ne znam, kao da se ne ljuti, već mu je drago što sam ga ošamarila. On sidje na teren, a Flint dunu u zviždaljku i probna utakmica poče. Nisam bila sigurna da li da navijam sa Sliterin ili za Haflpaf. U Sliterinu ih sve mrzim, ali ako bih navijala za Haflpaf, Sedrik bi mogao to pogrešno protumačiti. Nerado sebi priznah da je bolje da navijam za Sliterin. Aplaudirala sam za svaki gol koji su Sliterinci postigli, a bilo ih je puno. Melfoj me je ludački gledao. Uzvratila sam mu ,,šta?'' pogledom. Videla sam da je Sedrik bio snužden. Izgleda da heroju ne ide baš ova utakmica. Pored glave mi prolete skrivalica, a Melfoj me pogleda pa mu glavom pokazah gde je otišla. Nisam mogla da verujem da sam to uradila, ali što se pre završi ovaj pakao, to bolje. Uhvatio ju je pre Sedrika. Završilo se i krenula sam ka zamku. Uskoro će ručak.
-Hej Hermiona, hoćeš da te otpratim do zamka?-viknu Sedrik krenuvši ka meni.
-Eeeh...ja...ne treba..eeemm...-počeh da mumlam u žurbi da smislim neki dobar izgovor. Melfoj se pojavi iza Sedrika.
-Ne treba Sed, Grejndžerova i ja smo se dogovorili.-reče on
-Ah, okej. Vidimo se.-reče Sedrik i protrča pored nas.
-Otkad si ti tako fin prema meni?-pitah ga u šoku dok smo išli ka zamku.
-Moram da ti se odužim za ono sa skrivalicom, a otkud si ti takav veran navijač Sliterina?
-Otkad Sedrik misli da sam zaljubljena u njega.-prosiktah. Stigli smo za par minuta do velike sale. Tu su me čekali Hari i Ron. Ron je zagrizao jednu zabuku, ali kada me vide s kim sam bila ona mu ispade iz usta. Hari poče da čisti naočare rukavom odore. Pozdravih se sa Melfojem i samo prodjoh izmedju njih rekavši im.
-Ni reči.

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» New Begining. Dramione.

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum